Nispetiye Mahallesi

Beşiktaş’ın Nispetiye Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Beşiktaş Nispetiye Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Nispetiye Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Beşiktaş’tan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Nispetiye Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

 

Ahmet Adnan Saygun Cadde

Altın Sokak

Aslı Sokak

Aydın Sokak

Aytar Cadde

Bakır Sokak

Başa Sokak

Başlık Sokak

Belediye Sitesi Yolu Sokak

Bilgin Sokak

Binbaşı Nazım Kaptan Sokak

Birlik Sokak

Bronz Sokak

Büyükdere Cadde

Cahit Aybar Sokak

Doğa Sokak

Engin Sitesi Yolu Sokak

Fecri Ebcioğlu Sokak

Gazi Güçnar Sokak

Gökçe Sokak

Gözde Sokak

Gümüş Sokak

Hakkı Şehit Han Sokak

Ilgın Sokak

Malazgirt Sokak

Metehan Sokak

Müderris Salih Rüştü Bey Sokak

Nihan Sokak

Nisbetiye Cadde

Okul Sokak

Park Sokak

Peker Sokak

Petrol Sitesi Yolu Sokak

Pırlanta Sokak

Reyhan Sokak

Safir Sokak

Saydam Sokak

Selvi Sokak

Tören Sokak

Yakut Sokak

Yücel Sokak

Zümrüt Sokak

Beşiktaş’tan Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet