Sinanpaşa Mahallesi

Beşiktaş’ın Sinanpaşa Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Beşiktaş Sinanpaşa Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Sinanpaşa Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Beşiktaş’tan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Sinanpaşa Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Abbasağa Çıkmazı Sokak

Abbasağa Kuyu Sokak

Ali Suavi Sokak

Altıntaş Sokak

Asmalıkahve Sokak

Behçet Necatigil Sokak

Bozcakeşkül Sokak

Davut Efendi Sokak

Dizi Sokak

Gazi Refik Sokak

Haremağası Sokak

Hattat Tahsin Sokak

Ihlamurdere Cadde

İmamzade Sokak

Kemal Türel Sokak

Loşbahçe Sokak

Maşuklar Yokuşu Sokak

Mecit Ali Sokak

Meddah İsmet Sokak

Mısırlıbahçe Sokak

Mısırlı Sokak

Muhtar Molla Sokak

Muradiye Bostanı Sokak

Nüzhetiye Cadde

Nüzhetiye Karakolu Sokak

Selaltı Sokak

Şair Nedim Cadde

Şehit Ali Kerem Mergen Sokak

Şehit Asım Cadde

Şehit Nuri Sokak

Tabakçı Hüseyin Sokak

Türkali Köprü Sokak

Türkçeşme Sokak

Uzuncaova Cadde

Yaverağa Sokak

Yeniyol Sokak

Beşiktaş’tan Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet