Türkali Mahallesi

Beşiktaş’ın Türkali Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Beşiktaş Türkali Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Türkali Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Beşiktaş’tan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Türkali Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Ali Suavi Sokak
Altıntaş Sokak
Asmalı Kahve Sokak
Behçet Necatigil Sokak
Bozca Keşkül Sokak
Davut Efendi Sokak
Dere Sokak
Dizi Sokak
Gazi Refik Sokak
Haremağası Sokak
Hattat Tahsin Sokak
Ihlamur Yıldız Cadde
Ihlamurdere Cadde
İmamizade Sokak
Kemal Türel Sokak
Kuyu Sokak
Loşbahçe Sokak
Maşuklar Yokuşu Sokak
Mecit Ali Sokak
Meddah İsmet Sokak
Mısırlı Bahçe Sokak
Mısırlı Sokak
Muhtar Molla Sokak
Muradiye Bostanı Sokak
Nüzhetiye Cadde
Nüzhetiye Karakol Sokak
Selaltı Sokak
Şair Nedim Cadde
Şehit Ali Kerem Mergen Sokak
Şehit Asım Cadde
Şehit Nuri Sokak
Tabakçı Hüseyin Sokak
Türk Çeşme Sokak
Türkali Köprüsü Sokak
Uzuncaova Cadde
Yaverağa Sokak
Yeniyol Sokak

Beşiktaş’tan Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet