Yıldız Mahallesi

Beşiktaş’ın Yıldız Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Beşiktaş Yıldız Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Yıldız Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Beşiktaş’tan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Yıldız Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Alim Kadın Çıkmazı Sokak

Asariye Cadde

Asariye Cami Çıkmazı Sokak

Asmasalkım Sokak

Balçiçeği Sokak

Buket Çıkmazı Sokak

Çırağan Cadde

Çiğdem Sokak

Çitlenbik Sokak

Döngel Sokak

Eğriçınar Sokak

Eskikonak Sokak

Eskiyıldız Cadde

Hasırcı Veli Sokak

Horoz Sokak

Kement Çıkmazı Sokak

Mescid Sokak

Müvezzi Cadde

Ortaköy Salhanesi Sokak

Osman Paşa Mektebi Çıkmazı Sokak

Palanga Cadde

Sadıkoğlu Sokak

Salçıklar Sokak

Serencebey Yokuşu Sokak

Sinanpaşa Kuyu Sokak

Sinanpaşa Mescidi Sokak

Şahnişin Sokak

Şair Naifi Sokak

Şerefli Veli Sokak

Taşbasamak Sokak

Vapuriskelesi Sokak

Yahyaefendi Sokak

Yalı Çıkmazı Sokak

Yeşilfıstık Sokak

Yıldız Teknik Üniversitesi Yolu Sokak

Beşiktaş’tan Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet