Binbirdirek Mahallesi

Fatih’in Binbirdirek Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Fatih Binbirdirek Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Binbirdirek Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Fatih’ten Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Binbirdirek Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Asmalı Çeşme Sokak
Atmeydanı Cadde
Babayani Sokak
Boyacı Ahmet Sokak
Divanyolu
Dizdariye Cami Sokak
Dizdariye Çeşmesi Sokak
Dizdariye Medresesi Sokak
Dizdariye Yokuşu Sokak
Dostluk Yurdu Sokak
Dr. Şevki Bey Sokak
Göktaş Sokak
Katip Sinan Cami Sokak
Katip Sinan Yokuşu
Klodfarer Cadde
Peykhane Cadde
Piyerloti Cadde
Su Terazisi Sokak
Şehit Mehmetpaşa Ykş.
Taşdirek Çeşme Sokak
Terzihane Sokak
Üçler Sokak

Fatih’te Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet