Mimar Kemalettin Mahallesi

Fatih’in Mimar Kemalettin Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Fatih Mimar Kemalettin Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Mimar Kemalettin Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Fatih’ten Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: +90 850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Mimar Kemalettin Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Abıhayat Sokak

Ağa Çeşmesi Sokak

Azimkar Sokak

Beyazıt Karakol Sokak

Börekçi Ali Sokak

Büyük Haydarefendi Sokak

Büyük Tulumba Sokak

Çoban Çavuş Sokak

Derinkuyu Sokak

Dibekli Camii Sokak

Havuzlu Hamam Sokak

Hayriye Tüccarı Cadde

Haznedar Sokak

İkbal Sokak

Kızıltaş Sokak

Koca Ragıppaşa Cadde

Koska Cadde

Küçük Haydarefendi Sokak

Kürkçübaşı Sokak

Laleli Cadde

Mesihpaşa Cadde

Mithatpaşa Cadde

Nişanca Bostanı Sokak

Ordu Cadde

Pehlivan Sokak

Sekbanbaşı Sokak

Soğanağa Camii Sokak

Şair Fitnat Sokak

Şair Haşmet Sokak

Şehnameci Sokak

Tatlıkuyu Hamamı Sokak

Tiyatro Cadde

Turanlı Sokak

Türkeli Cadde

Yeniçeriler Cadde

Yenidevir Sokak

Fatih’te Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet