Nişanca Mahallesi

Fatih’in Nişanca Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Fatih Nişanca Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Nişanca Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Fatih’ten Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: +90 850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Nişanca Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Alişan Sokak

Asker Sokak

Asya Sokak

Çoban Çavuş Medresesi Sokak

Daltaban Yokuşu Sokak

Derinkuyu Sokak

Ehlidil Sokak

Havuzlu Hamam Sokak

Havuzlu Mescit Sokak

Hemşehri Sokak

Hemşire Sokak

İsmail Sefa Sokak

Katip Sinan Mektebi Sokak

Kenanbey Sokak

Latif Sokak

Mabeyinci Yokuşu Sokak

Molataşı Cadde

Mühre Sokak

Nalbant Camii Sokak

Nişanca Bostanı Sokak

Nişanca Fırını Sokak

Nişanca Mehmetpaşa Camii Çıkmazı Sokak

Nişanca Mehmetpaşa Camii Sokak

Nişanca Yokuşu Sokak

Sevgi Sokak

Soğanağa Camii Sokak

Sümbül Sinan Sokak

Şeyh Şamil Sokak

Tabur Sokak

Tavşantaşı Sokak

Tuğrakeş Sokak

Türkeli 1. Çıkmazı Sokak

Türkeli Cadde

Yurdakul Sokak

Fatih’te Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet