Saraç İshak Mahallesi

Fatih’in Saraç İshak Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Fatih Saraç İshak Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Saraç İshak Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Fatih’ten Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: +90 850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Saraç İshak Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Çifte Gelinler Cadde

Esirci Kemalettin Camii Sokak

Hamam Çıkmazı Sokak

İbrahimpaşa Yokuşu Sokak

İşbaşı Sokak

Köşklü Hamam Sokak

Kumkapı Değirmeni Sokak

Kumkapı Hanı Sokak

Küçük Haydarefendi Sokak

Mabeyinci Yokuşu Sokak

Mithatpaşa Cadde

Mollabey Sokak

Saraç İshak Sokak

Soğanağa Camii Sokak

Şakirefendi Çeşmesi Sokak

Tatlıkuyu Hamamı Sokak

Tavşantaşı Sokak

Tiyatro Cadde

Tulumba Çıkmazı Sokak

Türkeli Cadde

Fatih’te Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet