Akıncılar Mahallesi

Güngören‘in Akıncılar Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Güngören Akıncılar Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Akıncılar Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Güngören’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Akıncılar Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Sokak Adı Veya Cadde Adı

Abdi İpekçi Cadde

Akdeniz Sokak

Aşıklar Çıkmazı Sokak

Ata Sokak

Atilla Cadde

Ayvacık Sokak

Ayvalık Çıkmazı Sokak

Beyatlı Sokak

Cam Sokak

Cemal Gürsel Sokak

Çelik Sokak

Çeliktürk Cadde

Çetintürk Cadde

Çevik Sokak

Çizmeci Sokak

Çubukçu Sokak

Çukurova Sokak

Dalgıç Sokak

Gazi Sokak

Horhor Sokak

İnönü Cadde

Köktürk Sokak

Mahmudiye Sokak

Namık Kemal Sokak

Orhan Cadde

Öğretici Sokak

Posta Cadde

Salcı Sokak

Sıra Sokak

Şair Nedim Çıkmazı Sokak

Şair Sokak

Şinasi Sokak

Taşçılar Sokak

Üstün Sokak

Yavuz Sokak

Yürüten Sokak

Güngören‘den Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet