Güven Mahallesi

Güngören‘in Güven Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Güngören Güven Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Güven Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Güngören’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Güven Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Bayındır Sokak

Budak Sokak

Cami Sokak

Cevizlik Sokak

Çalışlar Sokak

Çayır Sokak

Erguvan Sokak

Eski Londra Asfaltı Cadde

Gelincik Sokak

Hanzer Sokak

İlkyuva Cadde

İnönü Cadde

Kahraman Sokak

Kanat Sokak

Kaya Sokak

Kumlu Sokak

Lalezar Sokak

Marmara Cadde

Menderes Cadde

Merkez Cami Sokak

Okul Sokak

Parlar Sokak

Posta Cadde

Sarmaşık Sokak

Seramik Sokak

Tağmaç Sokak

Taşlık Sokak

Tunç Sokak

Uçak Cadde

Yamaç Sokak

Yücel Sokak

Zeytinlik Sokak

Güngören‘den Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet