Mareşal Çakmak Mahallesi

Güngören‘in Mareşal Çakmak Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Güngören Mareşal Çakmak Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Mareşal Çakmak Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Güngören’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Mareşal Çakmak Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Abdi İpekçi Cadde

Ayvacık Sokak

Azak Sokak

Bağcılar Cadde

Bayram Sokak

Beyatlı Sokak

Canan Sokak

Can Sokak

Cem Sultan Sokak

Cengaver Sokak

Cengiz Sokak

Ceylan Sokak

Civanmert Sokak

Civelek Sokak

Conker Sokak

Coşkulu Sokak

Cömert Sokak

Cumhur Sokak

Cümbüş Sokak

Çağatay Sokak

Çiçekçi Sokak

Çiçek Sokak

Çiftçi Sokak

Çiğdem Sokak

Çimen Sokak

Hüseyin Tonyalı Sokak

İnönü Cadde

Mahmudiye Sokak

Mehtap Sokak

Mercan Sokak

Mızrak Sokak

Murat Sokak

Mustafa Sokak

Orhan Cadde

Ortaç Cadde

Öğretici Sokak

Posta Cadde

Saydam Sokak

Soğanlı Cadde

Sultan Sokak

Şinasi Sokak

Taşçılar Sokak

Topel Sokak

Vakur Sokak

Vardar Sokak

Vatan Sokak

Vezir Sokak

Vural Sokak

Güngören‘den Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet