Kablonet Kadıköy - Uydunet Kadıköy

Sizi ayrıcalığın keyfini yaşayacağınız yeni bir dünya ile tanıştırıyoruz;
Kablonet ile sizi hızlı ve güvenilir bağlantıyla, ayrıca her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla tanıştırıyoruz.

İstanbul Kadıköy’de Türksat Kablonet (Uydunet) Aboneliği için 0 850 888 0 126 ve 0216 330 60 60 numaralı telefonumuzu arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul Anadolu yakasında Kadıköy’de Kablonet (Uydunet), KabloTV (Teledünya) ve Kabloses abonelik hizmeti şebekenin mevcut olduğu mahallelerde verilebilmektedir. Kadıköy’ün 19 Mayıs Mahallesi, Acıbadem Mahallesi, Bostancı Mahallesi, Caddebostan Mahallesi, Caferağa Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Eğitim Mahallesi, Erenköy Mahallesi, Fenerbahçe Mahallesi, Feneryolu Mahallesi, Fikirtepe Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Hasanpaşa Mahallesi, Koşuyolu Mahallesi, Kozyatağı Mahallesi, Merdivenköy Mahallesi, Osmanağa Mahallesi, Rasimpaşa Mahallesi, Sahrayıcedit Mahallesi, Suadiye Mahallesi, Zühtüpaşa Mahallesi’nde alt yapı mevcut olup kablonet üzerinden sınırsız fiber internet hizmeti verilmektedir.

Kadıköy ilçesi mahallelerinden 19 Mayıs Mah. Merkez, Acıbadem Mah. Merkez, Bostancı Mah. Merkez, Caddebostan Mah. Merkez, Caferağa Mah. Merkez, Dumlupınar Mah. Merkez, Eğitim Mah. Merkez, Erenköy Mah. Merkez, Fenerbahçe Mah. Merkez, Feneryolu Mah. Merkez, Fikirtepe Mah. Merkez, Göztepe Mah. Merkez, Hasanpaşa Mah. Merkez, Koşuyolu Mah. Merkez, Kozyatağı Mah. Merkez, Merdivenköy Mah. Merkez, Osmanağa Mah. Merkez, Rasimpaşa Mah. Merkez, Sahrayıcedit Mah. Merkez, Suadiye Mah. Merkez, Zühtüpaşa Mah. merkezi dışında şebekenin mevcut olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (uydunet), Kablo TV (Teledünya) ve KabloSes hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kadıköy’de Kablonet sınırsız fiber İnternet abonelik işleminiz yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi almak ve abonelik başvurularınız için +90 850 888 0 126 numaralı telefonumuzdan iletişime geçerek işlemlerinizi telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Kadıköy’den Türksat Kablonet (Uydunet), Kablotv (Teledünya) Aboneliği için Tel: 0 850 888 0 126

Online Abonelik için Hızlı Başvuru Formumuzu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Kadıköy ilçesinin hangi mahallelerinde Kablonet internet altyapısı var?, Türksat Kablo nerelerde hizmet veriyor?, Alt yapısı fiber mi?, kablotv hizmeti nasıl ?, kablonet internet hızı kaliteli mi?, İnternet için özel kampanya var mı?, altyapı sorgulaması yapabiliyor muyuz?, aboneliğim ne kadar sürede kurulur?, telefonla abone olabilir miyim? ve benzeri soruların cevaplarını Türksat Kablo müşteri temsilcimizden öğrenebilirsiniz. Tel: 0850 888 0 126 , 0216 330 60 60

Türksat Kadıköy Abone Merkezi
Hasanpaşa Mahallesi Kurbağalıdere Cad. No:21 Kadıköy – İstanbul
Telefon: 0216 330 60 60 , 0850 888 0 126

kablonet uydunet internet