Dumlupınar Mahallesi

Kadıköy’ün Dumlupınar Mahallesi merkezinde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kadıköy ilçesi Dumlupınar Mahallesi merkezinde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Dumlupınar Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablo Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Kablonet (Uydunet) ve Kablotv Abonelik için telefon 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Dumlupınar Mahallesi merkezinde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Adagül Sokak

Akçakoca Sokak

Bahtlı Sokak

Barış Sokak

Cihan Çıkmazı Sokak

Doruk Sokak

Dr. Erkin Cadde

Hızırbey Cadde

Huzur Sokak

Mandıra Cadde

Mektep Sokak

Merdivenköy Cadde

Şahika Sokak

Volkan Sokak

Yumurtacı Abdibey Cadde

Zaman Sokak