Fikirtepe Mahallesi

Kadıköy’ün Fikirtepe Mahallesi merkezinde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kadıköy ilçesi Fikirtepe Mahallesi merkezinde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Fikirtepe Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablo Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Kablonet (Uydunet) ve Kablotv Abonelik için telefon 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Fikirtepe Mahallesi merkezinde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Akçıra Sokak

Bahtlı Sokak

Barış Sokak

Başyiğit Sokak

Cengiz Sokak

Dereboyu Sokak

Dispanser Sokak

Doğan Sokak

Erler Sokak

Gür Sokak

Hanedan Sokak

Hızırbey Cadde

Kader Sokak

Mandıra Cadde

Odabaşı Sokak

Rüzgar Sokak

Şenevler Sokak

Şen Sokak

Topel Sokak

Volkan Sokak

Yıldırım Sokak

Zirve Sokak