Zühtüpaşa Mahallesi

Kadıköy’ün Zühtüpaşa Mahallesi merkezinde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kadıköy ilçesi Zühtüpaşa Mahallesi merkezinde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Zühtüpaşa Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablo Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Kadıköy Kablonet (Uydunet) ve Kablotv Abonelik için telefon 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Zühtüpaşa Mahallesi merkezinde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

1. Hatboyu Sokak

2. Hatboyu Sokak

Asım Us Sokak

Bağdat Cadde

Cemre Sokak

Cumhur Sokak

Çamlıbel Sokak

Fahrettin Kerim Gökay Cadde

Güleç Çıkmazı Sokak

Hasanamir Sokak

Hasan Kamil Sporel Sokak

Itridede Sokak

İstasyon Arkası Sokak

Kavuklu Hamdi Sokak

Kolej Sokak

Kördere Sokak

Meram Sokak

Mevsim Çıkmazı Sokak

Münir Nurettin Selçuk Cadde

Nida Çıkmazı Sokak

Nişancı Sokak

Ömer Efendi Hatboyu Sk.

Ömerefendi Sokak

Özalp Sokak

Recep Peker Cadde

Reşitpaşa Sokak

Rıfatbey Sokak