Emniyet Evleri Mahallesi

Kağıthane‘nin Emniyet Evleri Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Kağıthane Emniyet Evleri Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Emniyet Evleri Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Kağıthane’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Emniyet Evleri Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Akarsu Cadde

Badi Sokak

Batı Sokak

Bayırca Sokak

Berrak Sokak

Beşir Çıkmazı Sokak

Beşir Sokak

Bodur Sokak

Bornova Sokak

Bozkurt Sokak

Buhara Sokak

Bülbüldere Sokak

Cem Sultan Cadde

Çelebi Mehmet Cadde

Çimen Sokak

Değirmenci Sokak

Emniyet Cadde

Eriş Sokak

Eski Büyükdere Cadde

Eti Sokak

Görgü Sokak

Güçlü Sokak

Güvercin Sokak

Harun Reşit Sokak

Kabataş Sokak

Kale Sokak

Oğuzhan Sokak

Ötügen Sokak

Özcan Sokak

Renk Sokak

Saka Sokak

Semerkant Sokak

Serçe Sokak

Seyir Cadde

Şehit Şenol Çolak Sokak

Taşkent Sokak

Yedipınar Sokak

Yeniçeri Sokak

Yeşil Kıbrıs Sokak

Yolaçar Sokak

Kağıthane‘den Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet