Ortabayır Mahallesi

Kağıthane‘nin Ortabayır Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Kağıthane Ortabayır Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ortabayır Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Kağıthane’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Ortabayır Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Akdere Cadde

Akkuş Sokak

Atalar Cadde

Aydın Sokak

Baysal Sokak

Caner Sokak

Dereboyu Cadde

Dereiçi Sokak

Derviş Sokak

Dikmen Sokak

Duru Sokak

Gürhan Sokak

Hünkar Sokak

Kasır Sokak

Kerim Sokak

Kudretli Sokak

Mescit Sokak

Oltu Sokak

Samet Sokak

Santral Cadde

Sevda Sokak

Sıla Sokak

Sivas Sokak

Sönmez Sokak

Sude Sokak

Şehit Uğur Ada Sokak

Yaya Sokak

Kağıthane‘den Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet