Orhantepe Mahallesi

Kartal‘ın Orhantepe Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Kartal Orhantepe Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Orhantepe Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Kartal’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik içian telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Orhantepe Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Ayna Sokak

Bağımsızlık Cadde

Bahar Sokak

Banu Sokak

Ceylin Sokak

Gezi Yolu Sokak

Gonca Sokak

Güzelbahçe Sokak

Ihlamur Sokak

Kampyolu Cadde

Karamel Sk.

Karamel Sokak

Kumral Sokak

Nergis Sokak

Nilüfer Sokak

Özveri Sokak

Palmiye Sokak

Sadık Sokak

Şakayık Sokak

Şehit Astsubay Serkan Aktepe Cadde

Şehit Semih Balaban Sokak

Tekel Cadde

Tokdemir Sokak

Turgut Özal Bulvar

Kartal‘dan Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet