Uğur Mumcu Mahallesi

Kartal‘ın Uğur Mumcu Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Kartal Uğur Mumcu Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Uğur Mumcu Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Kartal’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik içian telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Uğur Mumcu Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Akasya Sokak

Akşemsettin Cadde

Akzambak Sokak

Aysan Sokak

Bülbül Sokak

Çalıgülü Sokak

Demirci Sokak

Düzey Sokak

Fatih Sultan Mehmet Cadde

Firuze Sokak

Güzelbağ Sokak

Hazine Sokak

Huzur Sokak

Katre Sokak

Konak Sokak

Leylak Sokak

Mazi Sokak

Medeni Sokak

Moda Sokak

Nakkaş Sokak

Nasip Sokak

Neslişah Sokak

Neslişah Sokak

Nurçiçeği Sokak

Oba Sokak

Öztuna Sokak

Safahat Cadde

Samandıra Cadde

Serçe Sokak

Şahinkaya Sokak

Şehit Turan Damgacı Sokak

Şehit Yavuz Bahar Sokak

Şelale Sokak

Şeyh Şamil Cadde

Terim Sokak

Terim Sokak

Töre Sokak

Uzunyurt Sokak

Üslup Sokak

Yunus Emre Cadde

Zişan Sokak

Kartal‘dan Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet