Kablonet Maltepe - Uydunet Maltepe

Sizi ayrıcalığın keyfini yaşayacağınız yeni bir dünya ile tanıştırıyoruz;
Kablonet ile sizi hızlı ve güvenilir bağlantıyla, ayrıca her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla tanıştırıyoruz.

İstanbul Maltepe’de Türksat Kablonet (Uydunet) Aboneliği için 0 850 888 0 126 veya 0216 330 60 60 numaralı telefonumuzu arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul Maltepe’de Kablonet (Uydunet), KabloTV (Teledünya) ve Kabloses abonelik hizmeti şebekenin mevcut olduğu mahallelerde verilebilmektedir. Maltepe’nin Altayçeşme Mahallesi, Altıntepe Mahallesi, Aydınevler Mahallesi, Bağlarbaşı Mahallesi, Başıbüyük Mahallesi, Cevizli Mahallesi, Çınar Mahallesi, Esenkent Mahallesi, Feyzullah Mahallesi, Girne Mahallesi, Gülsuyu Mahallesi, İdealtepe Mahallesi, Küçükyalı Merkez Mahallesi, Yalı Mahallesi, Zümrütevler Mahallesi’nde alt yapı mevcut olup kablonet üzerinden sınırsız fiber internet hizmeti verilmektedir.

Maltepe, Altayçeşme Mah. merkez, Altıntepe Mah. merkez, Aydınevler Mah. merkez, Bağlarbaşı Mah. merkez, Başıbüyük Mah. merkez, Cevizli Mah. merkez, Çınar Mah. merkez, Esenkent Mah. merkez, Feyzullah Mah. merkez, Girne Mah. merkez, Gülsuyu Mah. merkez, İdealtepe Mah. merkez, Küçükyalı Merkez Mah., Yalı Mah. merkez, Zümrütevler Mah merkezinde şebekenin mevcut olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (uydunet), Kablo TV (Teledünya) ve KabloSes hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Maltepe’de Kablonet sınırsız fiber İnternet abonelik işleminiz yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi almak ve abonelik başvurularınız için +90 850 888 0 126 numaralı telefonumuzdan iletişime geçerek işlemlerinizi telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Maltepe’den Türksat Kablonet Aboneliği için Tel: 0 216 330 60 60 veya 0850 888 0 126

Online Abonelik için hızlı başvuru formumuzu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Maltepe ilçesinin hangi mahallelerinde Kablonet internet altyapısı var?, Türksat Kablo nerelerde hizmet veriyor?, Alt yapısı fiber mi?, kablotv hizmeti nasıl ?, kablonet internet hızı kaliteli mi?, İnternet için özel kampanya var mı?, altyapı sorgulaması yapabiliyor muyuz?, aboneliğim ne kadar sürede kurulur?, telefonla abone olabilir miyim? ve benzeri soruların cevaplarını Türksat Kablo müşteri temsilcimizden öğrenebilirsiniz. Tel: 0850 888 0 126

Türksat Maltepe Abone Merkezi
Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. No:148 Maltepe – İstanbul