Aydınevler Mahallesi

Maltepe’nin Aydınevler Mahallesi‘nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Maltepe ilçesi Aydınevler Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Aydınevler Mahallesi‘nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablo Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Maltepe Kablonet (Uydunet) ve Kablotv Abonelik için telefon 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Aydınevler Mahallesi Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Ahmet Yesevi Sokak

Albay Karaoğlanoğlu Sokak

Arın Sokak

Aslanbey Cadde

Aşık Veysel Şatıroğlu Sokak

Bağlantı Yolu Sokak

Bıçkın Sokak

Çankırı Sokak

Çatallı Sokak

Gayretli Sokak

Girnelim Sokak

Gül Pınar Sokak

Günaydın Çıkmazı Sokak

Kırçiçeği Cadde

Kısa Sokak

Kışla Yolu Cadde

Kükürt Sokak

Magosa Sokak

Muhabbetli Sokak

Oğuzhan Cadde

Onur Sokak

Rüstem Sokak

Saygı Cadde

Selçukbey Cadde

Serçeli Sokak

Siteler Yolu Sokak

Soydan Sokak

Şile Yolu Cadde

Tolgay Sokak

Toplum Sokak

Uğurum Sokak

Yamaç Sokak

Yıldızcık Sokak

Yiğit Sokak

Yurt Sokak

Şebeke genişletme çalışmaları sürekli yapıldığından yukarıda yer alan sokakların dışında da alt yapı mevcut olabilir. Sokağınızda alt yapının mevcut olup olmadığını 0850 888 0126 numaralı Türksat Kablo Abone Çağrı Merkezimizi arayarak öğrenebilirsiniz.