Cevizli Mahallesi

Maltepe’nin Cevizli Mahallesi‘nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Maltepe ilçesi Cevizli Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Cevizli Mahallesi‘nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablo Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Maltepe Kablonet (Uydunet) ve Kablotv Abonelik için telefon 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Cevizli Mahallesi Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Adnan Bey Sokak

Atilla Sokak

Bağdat Cadde

Cengiz Sokak

Cevher Sokak

Çevik Sokak

Didem Sokak

Doğu Sokak

Duru Sokak

Esenyurt Sokak

Fatih Cadde

Gültutan Sokak

Gürbüzler Sokak

Güzide Sokak

İncirli Sokak

Karakaş Sokak

Limonluk Sokak

Melek Sokak

Mete Sokak

Olay Çıkmazı Sokak

Orhan Gazi Cadde

Şehit Sinan Çilingir Sokak

Şeker Çıkmazı Sokak

Şenol Sokak

Tarçin Çıkmazı Sokak

Tınaztepe Sokak

Yaren Sokak

Yavuz Sokak

Yılmazer Sokak

Zaferli Sokak

 

Şebeke genişletme çalışmaları sürekli yapıldığından yukarıda yer alan sokakların dışında da alt yapı mevcut olabilir. Sokağınızda alt yapının mevcut olup olmadığını 0850 888 0126 numaralı Türksat Kablo Abone Çağrı Merkezimizi arayarak öğrenebilirsiniz.