Batı Mahallesi

Pendik‘in Batı Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Pendik Batı Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Batı Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Pendik’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Batı Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

19 Mayıs Cadde

23 Nisan Cadde

Abdullah Ekim Sokak

Adile Naşit Sokak

Akasya Sokak

Burhan Toprak Cadde

Buse Sokak

Cemali Sokak

Cennet Kuşu Sokak

Çiğdem Sokak

Dağ Çiçeği Sokak

Dr. Orhan Maltepe Cadde

Erol Kaya Cadde

Eski Lise Sokak

Filiz Sokak

Gezi Boyu Cadde

Hakimler Çıkmazı Sokak

Hat Boyu Cadde

Ihlamur Sokak

İhsan Uygur Sokak

İpek Sokak

Kadife Sokak

Kırlangıç Sokak

Kızılay Cadde

Koruluk Sokak

Maşuk Sokak

Mektep Sokak

Neyzen Tevfik Sokak

Ortanca Cadde

Palmiye Sokak

Sabri Taşkın Cadde

Saim Balkır Sokak

Sarıalioğlu Sokak

Sebil Sokak

Selim Berzek Cadde

Susam Sokak

Uzunkale Sokak

Vişne Sokak

Yargıçlar Sokak

Yeşilvadi Sokak

Zeytin Sokak

 

Pendik’den Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet