Halide Edip Adıvar Mahallesi

Şişli‘nin Halide Edip Adıvar Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Şişli Halide Edip Adıvar Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Halide Edip Adıvar Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Şişli’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Halide Edip Adıvar Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Akar Cadde

Alaattin Elmas Sokak

Babayiğit Sokak

Bahçecik 1 Sokak

Balcı Sokak

Boru Çiçeği Sokak

Çevre Pazarı Sokak

Çitlenbik Sokak

Darülaceze Cadde

Dedeoğlu Sokak

Halide Edip Adıvar Cadde

Işıklı Sokak

Karayiğit Sokak

Katmerli Gül Sokak

Keklik Sokak

Kestanelik Sokak

Kınalı Sokak

Kızılcık Sokak

Kiraz 1 Sokak

Kutlubey Sokak

Melikşah Sokak

Sarı Çiçek Sokak

Sekibağ Sokak

Tanır Sokak

Tanyolu Sk. Sokak

Tanyolu Sokak

Şişli’den Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet