Kuştepe Mahallesi

Şişli‘nin Kuştepe Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Şişli Kuştepe Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kuştepe Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Şişli’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Kuştepe Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Alev Sokak

Asma Sokak

Bestekar Şakir Ağa Sokak

Biracılar Sokak

Çiğdem Sokak

Fındık Sokak

Fidan Sokak

Gümüşhane Sokak

Güzide Sokak

Hisar Sokak

Hudut Sk.

Hudut Sokak

Işıl Sokak

İnönü Cadde

Karkuyusu Sokak

Kartopu Çıkmazı Sokak

Kısmet Sokak

Kıvılcım Sokak

Kızılcık Mahmut Sokak

Köz Sokak

Kumru Sokak

Lale Sokak

Leylak 1 Sokak

Liman Sokak

Limon Sokak

Mecidiyeköy Yolu Cadde

Mesut Cemil Sokak

Müjde Sokak

Nar Çiçeği Sokak

Özgür Aralığı Sokak

Özgür Sokak

Papatya Sokak

Portakal Sk.

Sümbül 1 Sokak

Şehit Ahmet Sokak

Şehit Er Cihan Namlı Cadde

Şengül Sokak

Tan Sokak

Uğur 1 Sokak

Yavrukuş Sokak

Yeşilce Cadde

Yoncalı Sokak

Zeytinlik Sokak

 

 

Şişli’den Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet