Merkez Mahallesi

Şişli‘nin Merkez Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Şişli Merkez Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Merkez Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Şişli’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Merkez Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Abide-İ Hürriyet Cadde

Büyükdere Cadde

Çifte Cevizler Cadde

Darülaceze Cadde

Esen Sokak

Geçit Sokak

Halaskargazi Cadde

Halaskargazi Cd.

Halepli Şükrü Sokak

Hanımefendi Sokak

Harzemşah Sokak

Hasat Sokak

Huzur Sokak

İskenderoğlu Sokak

İskete Sokak

İstiklal Sokak

İzzetpaşa Sokak

Kazım Orbay Cadde

Kocamansur Sokak

Nakiye Elgün Sokak

Oktay Cebeci Sokak

Palazoğlu Sokak

Perihan Sokak

Prof. Dr. Nurettin Mazhar Öktel Sokak

Reha Yurdakul Sokak

Rikaptar Sokak

Sağdıç Sokak

Sağlam Sokak

Sıra Cevizler Cadde

Silahşör Cadde

Tayyareci Mehmet Alibey Sokak

 

Şişli’den Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet