Teşvikiye Mahallesi

Şişli‘nin Teşvikiye Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Şişli Teşvikiye Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Teşvikiye Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Şişli’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Teşvikiye Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Ahmet Fetgeri Sokak

Akkavak Sokak

Av. Süreyya Ağaoğlu Sokak

Büyük Çiftlik Sokak

Çağdaş Sokak

Deryadil Sokak

Dutluk İçi Sokak

Ferah Sokak

Fulya Sokak

Güzel Bahçe Sokak

Hacı Emin Efendi Sokak

Hakkı Yeten Cadde

Hasan Cevdet Paşa Sokak

Hostes Rona Altınay Sokak

Hüsrev Gerede Cadde

İpek Sokak

Kıvanç Sokak

Muradiye Bayırı Sokak

Nişantaşı Ihlamur Yolu Sokak

Osman F. Seden Sokak

Ömer Rüştü Paşa Sokak

Poyracık Sokak

Prof. Dr. Orhan Ersek Sokak

Salkım Sokak

Sezai Selek Sokak

Sinoplu Şehit Cemal Sokak

Şakayık Sokak

Teşvikiye Cadde

Teşvikiye Fırın Sokak

Vali Konağı Cadde

Yedi Kardeşler Sokak

 

Şişli’den Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet