Altunizade Mahallesi

Üsküdar’ın Altunizade Mahallesi‘nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Üsküdar ilçesi Altunizade Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Altunizade Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablo Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Üsküdar Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Altunizade Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Aksoy Sokak

Atıfbey Sokak

Aziziye Sokak

Bayramağa Sokak

Bestekar Saadettin Kaynak Sokak

Çeken Sokak

Dadaşlar Sokak

Derya Sokak

Faikbey Mescidi Sokak

Gencay Sokak

Genç Sokak

Gonca Sokak

Kalfa Çeşmesi Sokak

Kuşbakışı Cadde

Okul Çıkmazı Sokak

Okul Sokak

Ord. Prof. Fahrettin Kerim Gökay Cadde

Palandöken Sokak

Pasinler Sokak

Raufpaşa Hanı Sokak

Raufpaşa Sokak

Sırmaperde Sokak

Şehit Abdullah Tayyip Olçok Sokak

Şehit Erol Olçok Sokak

Yaylalı Sokak

Yetimhane Sokak

Üsküdar’da Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.