Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi

Üsküdar’ın Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi‘nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Üsküdar ilçesi Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablo Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Üsküdar Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Abdiefendi Sokak

Açık Türbe Sokak

Asmalı Sokak

Bestekar Suphi Ezgi Sokak

Davutoğlu Sokak

Doğancılar Cadde

Enfiyehane Sokak

Gelin Alayı Sokak

Hacı Ahmetpaşa Çıkmazı Sokak

Hafız Alipaşa Sokak

Halk Cadde

Hasbahçe Sokak

Hüdai Mahmut Sokak

Kaptanpaşa Camii Sokak

Kaptanpaşa Sokak

Karakol Sokak

Manastırlı İsmail Hakkı Sokak

Mehmetpaşa Değirmeni Sokak

Oymasaray Çıkmazı Sokak

Öğdül Sokak

Ramazanoğlu Sokak

Ressam Ali Rıza Sokak

Serhaseki Sokak

Sümbülzade Sokak

Tahririye Sokak

Tulumbacılar Sokak

Velioğlu 2. Sokak

Velioğlu Sokak

Yastıkçı Sokak

Üsküdar’da Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.