Kısıklı Mahallesi

Üsküdar’ın Kısıklı Mahallesi‘nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Üsküdar Kısıklı Mahallesi’nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kısıklı Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Üsküdar Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Kısıklı Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Abdullah Çavuş Sokak
Afra Sokak
Ahi Sokak
Alemdağ Yan Yolu Cadde
Baha Sokak
Bahar Arkası Sokak
Bestekar Şevkibey Sokak
Candan Sokak
Canver Sokak
Cömert Sokak
Çağrıbey Sokak
Defne Sokak
Gümüşsuyu Cami Sokak
Mihriban Sokak
Nadide Sokak
Reşatbey Sokak
Rıfatbey Sokak
Salkım Sokak
Sema Sokak
Tınaztepe Sokak
Zeytin Çıkmazı Sokak
Ziya Bey Sokak

Üsküdar’da Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet