Zeynep Kamil Mahallesi

Üsküdar’ın Zeynep Kamil Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Üsküdar Zeynep Kamil Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Zeynep Kamil Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Üsküdar Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Zeynep Kamil Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Arakiyeci Çıkmazı Sokak

Arakiyeci Sokak

Aşçıbaşı Mektebi Sokak

Balcılar Yokuşu Sokak

Bolahenk Nuri Çıkmazı Sokak

Büyük Selimpaşa Cadde

Devran Sokak

Divitçiler Cadde

Divitçiler Çıkmazı Sokak

Dr. Burhanettin Üstünel Sokak

Dr. Fahri Atabey Cadde

Eski Ekmekçibaşı Sokak

Hacı Cafer Sokak

Harmanlık Sokak

Hasanbey Sokak

Hasodalar Çıkmazı Sokak

Hünnap Sokak

İnadiye Camii Sokak

İnadiye Mezarlık Sokak

Katip Sokak

Körbakkal Çıkmazı Sokak

Körbakkal Sokak

Mahalle Cami Sokak

Mehmet Alipaşa Sokak

Nalçacı Hasan Sokak

Nasrettinhoca Sokak

Rızapaşa Sokak

Sarı Mehmet Sokak

Şair Zati Sokak

Şehit Ali İhsan Çakmak Sokak

Tabaklar Camii Sokak

Tabaklar Külhanı Sokak

Takatuka Yokuşu Sokak

Üsküdar’da Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet