Fevzi Çakmak Mahallesi

İzmir Balçova’nın Fevzi Çakmak Mahallesi‘nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0232 332 21 32 İzmir Türksat numaramızı veya 0 850 888 0 126 numaralı Türksat Kablonet Çağrı hattımızı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Balçova  Fevzi Çakmak Mahallesi’nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Fevzi Çakmak Mahallesi‘nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Balçova’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Fevzi Çakmak Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

A.Süleyman Sokak

Ali Paşa Sokak

Ali Reis Sokak

Alparslan Sokak

  1. Süleyman Sokak

Ata Cadde

Atilla Sokak

Ayşe Çavuş Sokak

Bay Mehmet Sokak

Böğürtlen Sokak

Cemal Süreya Sokak

Cengiz Topel Sokak

Ceviz Sokak

Cihangir Sokak

Çağatay Sokak

Çağdaş Cadde

Çakır Efe Sokak

Çamlıca Sokak

Çetinkaya Sokak

Çilek Sokak

Davut Sulari Sokak

Demirci Efe Sokak

Gaziler Sokak

Hakan Sokak

Hükümdar Sokak

İbrahim Çallı Sokak

İbrahim Ethem Sokak

İğde Sokak

Karanfil Sokak

Kızılcık Sokak

Kuşkonmaz Sokak

Küpe Sokak

Ladin Sokak

Leylak Sokak

Mehmet Efe Sokak

Mine Sokak

Murat Sokak

Orkide Sokak

Sadullah Ağa Sokak

Sakarya Cadde

Site Sokak

Şelale Sokak

Timurlenk Sokak

Turgut Reis Sokak

Yeşil Camii Sokak

Yıldırım Beyazıt Sokak

Balçova’dan Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

İzmir Kablonet Taahhüt Yenileme
İzmir’deki Türksat Kablonet ve KabloTV kullanıcıları kullanım sürelerini uzatmak için 0232 332 21 32 numaralı hattımızı arayabilir veya 0850 888 0 126 numaralı Türksat Taahhüt Yenileme Hattımızı arayıp taahhüt sürelerini güvenli şekilde telefonda uzatabilirler. Kablonet Taahhüt Yenileme için çağrı ekibimiz size yardımcı olacak ve en uygun fiyatlı Kablonet ve Kablotv kampanyalarımızdan yararlanabileceksiniz.

Türksat Kablonet Taahhüt Süresimi Nasıl Uzatırım?
Türksat Kablonet ve KabloTV taahhüt sürenizi uzatmak için 0232 332 21 32 veya 0850 888 0 126 numaralı Türksat Taahhüt Yenileme Hattımızı arayıp taahhüdünüzü yenileyebilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet