Korutürk Mahallesi

İzmir Balçova’nın Korutürk Mahallesi‘nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0232 332 21 32 İzmir Türksat numaramızı veya 0 850 888 0 126 numaralı Türksat Kablonet Çağrı hattımızı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Balçova  Korutürk Mahallesi’nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv fiber şebekesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Korutürk Mahallesi‘nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Balçova’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Korutürk Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Açelya Sokak

Bora Sokak

Canan Sokak

Çağdaş Cadde

Çalı Sokak

Çamlık Sokak

Çevre Sokak

Demirci Efe Sokak

Eğitmen Sokak

Funda Sokak

Gülsa Sokak

Hoca Sokak

İmbat Sokak

Jale Sokak

Kaktüs Sokak

Kamelya Sokak

Karadut Sokak

Karayel Sokak

Kasırga Sokak

Kauçuk Sokak

Kayın Sokak

Kestane Sokak

Lalezar Sokak

Lider Sokak

Lodos Sokak

Mazı Sokak

Meltem Sokak

Meşe Sokak

Mimoza Sokak

Mithatpaşa Cadde

Nar Sokak

Nilüfer Sokak

Ortanca Sokak

Öykü Sokak

Özağaç Sokak

Poyraz Sokak

Rüzgar Sokak

Sarmaşık Cadde

Sedir Sokak

Şimşek Sokak

Tayfun Sokak

Yaprak Sokak

Yasemin Sokak

Yılkı Sokak

Yonca Sokak

Zambak Sokak

Zeytin Sokak

Balçova’dan Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

İzmir Kablonet Taahhüt Yenileme
İzmir’deki Türksat Kablonet ve KabloTV kullanıcıları kullanım sürelerini uzatmak için 0232 332 21 32 numaralı hattımızı arayabilir veya 0850 888 0 126 numaralı Türksat Taahhüt Yenileme Hattımızı arayıp taahhüt sürelerini güvenli şekilde telefonda uzatabilirler. Kablonet Taahhüt Yenileme için çağrı ekibimiz size yardımcı olacak ve en uygun fiyatlı Kablonet ve Kablotv kampanyalarımızdan yararlanabileceksiniz.

Türksat Kablonet Taahhüt Süresimi Nasıl Uzatırım?
Türksat Kablonet ve KabloTV taahhüt sürenizi uzatmak için 0232 332 21 32 veya 0850 888 0 126 numaralı Türksat Taahhüt Yenileme Hattımızı arayıp taahhüdünüzü yenileyebilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet