Onur Mahallesi

İzmir Balçova’nın Onur Mahallesi‘nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0232 332 21 32 İzmir Türksat numaramızı veya 0 850 888 0 126 numaralı Türksat Kablonet Çağrı hattımızı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Balçova Onur Mahallesi’nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv fiber şebekesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Onur Mahallesi‘nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Balçova’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Onur Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği Sokaklar

Akasya Sokak

Amber Sokak

Ardıç Sokak

Ata Cadde

Ateş Sokak

Atilla Sokak

Atlas Sokak

Badem Sokak

Böğürtlen Sokak

Çağatay Sokak

Çağla Sokak

Çamlıca Sokak

Çınar Sokak

Çiğdem Sokak

Çilek Sokak

Dalya Sokak

Defne Sokak

Fesleğen Sokak

Filiz Sokak

Gelincik Sokak

Gülistan Sokak

Hale Sokak

Hanımeli Sokak

İğde Sokak

İnci Sokak

Kaan Sokak

Karanfil Sokak

Kent Sokak

Kızılcık Sokak

Kirazlı Sokak

Kuşkonmaz Sokak

Levent Sokak

Leylak Sokak

  1. Ali Paşa Sokak

Mandalin Sokak

Manolya Sokak

Mert Sokak

Mine Sokak

Mithatpaşa Cadde

Mithatpaşa Cd.

Papatya Sokak

Sarmaşık Cadde

Selluka Sokak

Timurlenk Sokak

Turgut Reis Sokak

Türkeli Sokak

Yeşil Camii Sokak

Yeşilçam Sokak

Yıldırım Beyazıt Sokak

Yiğit Sokak

Zambak Sokak

Zerdali Sokak

Balçova’dan Türksat Kablonet şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Şebeke talebinizi ücretsiz olarak telefonla yapabilirsiniz.

İzmir Kablonet Taahhüt Yenileme
İzmir’deki Türksat Kablonet ve KabloTV kullanıcıları kullanım sürelerini uzatmak için 0232 332 21 32 numaralı hattımızı arayabilir veya 0850 888 0 126 numaralı Türksat Taahhüt Yenileme Hattımızı arayıp taahhüt sürelerini güvenli şekilde telefonda uzatabilirler. Kablonet Taahhüt Yenileme için çağrı ekibimiz size yardımcı olacak ve en uygun fiyatlı Kablonet ve Kablotv kampanyalarımızdan yararlanabileceksiniz.

Türksat Kablonet Taahhüt Süresimi Nasıl Uzatırım?
Türksat Kablonet ve KabloTV taahhüt sürenizi uzatmak için 0232 332 21 32 veya 0850 888 0 126 numaralı Türksat Taahhüt Yenileme Hattımızı arayıp taahhüdünüzü yenileyebilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet