Kablonet Konak - Uydunet Konak

Sizi ayrıcalığın keyfini yaşayacağınız yeni bir dünya ile tanıştırıyoruz;
Kablonet ile sizi hızlı ve güvenilir bağlantıyla, ayrıca her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla tanıştırıyoruz.

İzmir Konak’ta Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 ve 0232 332 21 32 numaralı telefonumuzu arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Konak ilçesi için Kablonet (Uydunet), Kablotv (Teledünya) ve Kabloses abonelik hizmeti şebekenin mevcut olduğu mahallelerde verilebilmektedir. Konak Akdeniz Mahallesi, Akın Simav MahallesiAlsancak Mahallesi, Altıntaş Mahallesi, Atilla Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Çankaya Mahallesi, Çınarlı Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Güneşli Mahallesi, Güngör Mahallesi, Güzelyalı Mahallesi, İsmet Kaptan Mahallesi, Kahramanlar Mahallesi, Kemal Reis Mahallesi, Kılıç Reis Mahallesi, Konak Mahallesi, Kültür Mahallesi, Mehmet Ali Akman Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Mithatpaşa Mahallesi, Murat Reis MahallesiPiri Reis Mahallesi, Turgut Reis Mahallesi, Umurbey Mahallesi, Yeşil Tepe Mahallesi’nde alt yapı mevcut olup kablonet üzerinden sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Konak’ın mahallelerinin dışındaki şebekenin mevcut olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablo Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (uydunet), Kablotv (Teledünya) ve KabloSes hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Konak’ta Kablonet sınırsız fiber İnternet abonelik işleminiz yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Sınırsız fiber internet Kablonet, dijital televizyon platformu Kablotv ve Kabloses Kampanyaları hakkında bilgi almak ve abonelik başvurularınız için 0 850 888 0 126 numaralı telefonumuzdan iletişime geçerek abonelik işlemlerinizi telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir Konak’tan Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Abonelik için iletişim: 0850 888 0 126 ve 0232 332 21 32

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Konak’ta Fiber İnternet Alt Yapımızın Olduğu Mahalleler

Akdeniz Mahallesi,
Akın Simav Mahallesi,
Alsancak Mahallesi,
Altıntaş Mahallesi,
Atilla Mahallesi,
Barbaros Mahallesi,
Çankaya Mahallesi,
Çınarlı Mahallesi,
Göztepe Mahallesi,
Güneşli Mahallesi,
Güngör Mahallesi,
Güzelyalı Mahallesi,
İsmet Kaptan Mahallesi,
Kahramanlar Mahallesi,
Kemal Reis Mahallesi,
Kılıç Reis Mahallesi,
Konak Mahallesi,
Kültür Mahallesi,
Mehmet Ali Akman Mahallesi,
Mimar Sinan Mahallesi,
Mithatpaşa Mahallesi,
Murat Reis Mahallesi,
Piri Reis Mahallesi,
Turgut Reis Mahallesi,
Umurbey Mahallesi,
Yeşil Tepe Mahallesi

Türksat İzmir Kablonet Uydunet İnternet Hizmetleri

kablonet

Fiber alt yapı üzerinden sunulan internet hizmetidir.

kablotv

KabloTV şebekesi üzerinden verilen dijital tv platformudur.

kabloses

Kabloses, Kablonet üzerinden sunulan telefon hizmetidir.

İzmir Kablonet Taahhüt Yenileme
İzmir’deki Türksat Kablonet ve KabloTV kullanıcıları kullanım sürelerini uzatmak için 0232 332 21 32 numaralı hattımızı arayabilir veya 0850 888 0 126 numaralı Türksat Taahhüt Yenileme Hattımızı arayıp taahhüt sürelerini güvenli şekilde telefonda uzatabilirler. Kablonet Taahhüt Yenileme için çağrı ekibimiz size yardımcı olacak ve en uygun fiyatlı Kablonet ve Kablotv kampanyalarımızdan yararlanabileceksiniz.

Türksat Kablonet Taahhüt Süresimi Nasıl Uzatırım?
Türksat Kablonet ve KabloTV taahhüt sürenizi uzatmak için 0232 332 21 32 veya 0850 888 0 126 numaralı Türksat Taahhüt Yenileme Hattımızı arayıp taahhüdünüzü yenileyebilirsiniz.