Kablonet Adana - Uydunet Adana

Sizi ayrıcalığın keyfini yaşayacağınız yeni bir dünya ile tanıştırıyoruz;
Kablonet ile sizi hızlı ve güvenilir bağlantıyla, ayrıca her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla tanıştırıyoruz.

Kablonet Adana’da Türksat Kablonet Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefondan bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Adana’da Kablonet (Uydunet) ve KabloTV (Teledünya) aboneliği şebekenin mevcut olduğu Çukurova , Seyhan ve Yüreğir ilçelerinin mahalleleriyle sınırlıdır.

Şebekenin mevcut olmadığı yerlerde Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinizi yapabilirsiniz. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak bildirilecektir. Türksat A.Ş. her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri yapmaktadır.

Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (Uydunet), Kablo TV (Teledünya) ve KabloSes hizmetlerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Abonelik yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi ve abonelik başvurularınız için 0850 888 0 126 numaradan bizimle iletişime geçerek işlemleriniz telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kablonet, Uydunet, Teledünya fiber internet Adana

Türksat Kablonet Adana Abone Merkezleri

* Mahfesığmaz Mah.Adnan Kahveci Bulvarı Hasan Kılıç Apt. No 16/A – MERKEZ / ADANA
* Mahvessığmaz Mahallesi Kenan Evren Bulvarı İnanır Apt.No 27 – ÇUKUROVA / ADANA

Kablonet Ayrıcalıkları

Kablonet ayrıcalığının keyfini yaşayacağınız yeni bir dünya ile tanıştırıyoruz; Kablonet ile sizi hızlı ve güvenilir bağlantıyla, ayrıca her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla tanıştırıyoruz.

Türksat Kablonet Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefondan bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Abonelik yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi ve abonelik başvurularınız için 0850 888 0 126 numaradan bizimle iletişime geçerek işlemleriniz telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Çukurova İlçesinde Hizmet Verilen Mahalleler

Belediye Mahallesi, Beyazevler Mahallesi, Güzelyalı Mahallesi, Huzurevler Mahallesi, Karslılar Mahallesi, Kurttepe Mahallesi, Mahfesığmaz Mahallesi, Toros Mahallesi, Yurt Mahallesi, Yüzüncüyıl Mahallesi

Seyhan İlçesinde Hizmet Verilen Mahalleler

Seyhan Bahçeşehir Mahallesi, Cemalpaşa Mahallesi, Çınarlı Mahallesi, Döşeme Mahallesi, Fatih Mahallesi, Gazipaşa Mahallesi, Gürselpaşa Mahallesi, İsmetpaşa Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, Kuruköprü Mahallesi, Mithatpaşa Mahallesi, Namık Kemal Mahallesi, Pınar Mahallesi, Reşatbey Mahallesi, Sümer Mahallesi, Tellidere Mahallesi, Yenibaraj Mahallesi, Yeşilyurt Mahallesi, Ziyapaşa Mahallesi