Kablonet Karaman - Uydunet Karaman

Sizi ayrıcalığın keyfini yaşayacağınız yeni bir dünya ile tanıştırıyoruz;
Kablonet ile sizi hızlı ve güvenilir bağlantıyla, ayrıca her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla tanıştırıyoruz.

Karaman‘da Türksat Kablonet Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefondan bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Karaman‘da Kablonet (Uydunet), KabloTV (Teledünya) ve Kabloses aboneliği şebekenin mevcut olduğu Merkez mahalleleriyle sınırlıdır. Şebekenin olduğu mahalleler; Ahiosman Mahallesi, Ahmet Yesevi Mahallesi, Alacasuluk MahallesiAlişahane Mahallesi, Başakşehir Mahallesi, Cedit Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çeltek Mahallesi, Elmaşehir Mahallesi, Fenari Mahallesi, Gevher Hatun Mahallesi, Hacıcelal Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, İbrahim Hakkı Konyalı Mahallesi, Karamanoğlu Mehmet Bey Mahallesi, Kazım Karabekir Paşa Mahallesi, Kirişçi Mahallesi, Külhan Mahallesi, Mahmudiye Mahallesi, Pirireis Mahallesi, Sakabaşı Mahallesi, Sekiçeşme Mahallesi, Siyahser Mahallesi, Tabduk Emre Mahallesi, Tahsin Ünal Mahallesi, Üniversite Mahallesi, Valide Sultan Mahallesi, Yunuskent Mahallesi, Zembilli Ali Efendi Mahallesi, Ziya Gökalp Mahallesi

Şebekenin mevcut olmadığı yerlerde Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinizi yapabilirsiniz. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak bildirilecektir. Türksat A.Ş. her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri yapmaktadır.

Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (Uydunet), Kablo TV (Teledünya) ve KabloSes hizmetlerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Abonelik yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi ve abonelik başvurularınız için 0850 888 0 126 numaradan bizimle iletişime geçerek işlemleriniz telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kablonet, Uydunet, Teledünya fiber internet Karaman

Karaman‘dan Türksat Uydunet Abonelik için telefon: +90 850 888 0 126

Türksat Kablonet Karaman Abone Merkezi:
* Kirişçi Mah. Yunus Emre Camii karşısı 049.sok. No:10/C – MERKEZ / KARAMAN
Tel: 0850 888 0 126

Karaman’da Türksat Kablonet Hizmeti Verilen Mahalleler

Ahiosman Mahallesi
Ahmet Yesevi Mahallesi
Alişahane Mahallesi
Başakşehir Mahallesi
Cedit Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Çeltek Mahallesi
Elmaşehir Mahallesi
Fenari Mahallesi
Gevher Mahallesi
Hacıcelal Mahallesi
Hamidiye Mahallesi
İbrahim Hakkı Konyalı Mahallesi
Karamanoğlu Mahallesi
Kazım Karabekir Paşa Mahallesi
Kirişçi Mahallesi
Külhan Mahallesi
Mahmudiye Mahallesi
Pirireis Mahallesi
Sakabaşı Mahallesi
Sekiçeşme Mahallesi
Siyahser Mahallesi
Tabduk Mahallesi
Tahsin Ünal Mahallesi
Üniversite Mahallesi
Valide Sultan Mahallesi
Yunuskent Mahallesi
Zembilli Ali Efendi Mahallesi
Ziya Gökalp Mahallesi

kablonet uydunet internet

kablotv