Kablonet Merkez - Uydunet Merkez

Sizi ayrıcalığın keyfini yaşayacağınız yeni bir dünya ile tanıştırıyoruz;
Kablonet ile sizi hızlı ve güvenilir bağlantıyla, ayrıca her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla tanıştırıyoruz.

Karaman Merkez’de Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için +90 850 888 0 126 numaralı telefonumuzu arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Merkez ilçesi için Kablonet (Uydunet), KabloTV (Teledünya) ve Kabloses abonelik hizmeti şebekenin mevcut olduğu mahallelerde verilebilmektedir. Merkez‘de Ahiosman Mahallesi, Ahmet Yesevi Mahallesi, Alacasuluk MahallesiAlişahane Mahallesi, Başakşehir Mahallesi, Cedit Mahallesi, Çeltek Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Elmaşehir Mahallesi, Fenari Mahallesi, Gevher Hatun Mahallesi, Hacıcelal Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, İbrahim Hakkı Konyalı Mahallesi, Karamanoğlu Mahallesi, Kazım Karabekir Paşa Mahallesi, Kirişçi Mahallesi, Külhan Mahallesi, Mahmudiye Mahallesi, Pirireis Mahallesi, Sakabaşı Mahallesi, Sekiçeşme Mahallesi, Siyahser Mahallesi, Tabduk Mahallesi, Tahsin Ünal Mahallesi, Üniversite Mahallesi, Valide Sultan Mahallesi, Yunuskent Mahallesi, Zembilli Ali Efendi Mahallesi, Ziya Gökalp Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup kablonet üzerinden sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Merkez’ın mahallelerinin dışındaki şebekenin mevcut olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (Uydunet), KabloTV (Teledünya) ve Kabloses hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Merkez’te Kablonet sınırsız fiber İnternet abonelik işleminiz yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Sınırsız fiber internet Kablonet, dijital televizyon platformu Kablotv ve Kabloses Kampanyaları hakkında bilgi almak ve abonelik başvurunuz için 0 850 888 0 126 numaralı telefonumuzdan iletişime geçerek abonelik işlemlerinizi telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Karaman Merkez’ten Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Abonelik için iletişim: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Karaman Merkez’de Alt Yapının Olduğu Mahalleler

Ahiosman Mahallesi
Ahmet Yesevi Mahallesi
Alişahane Mahallesi
Başakşehir Mahallesi
Cedit Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Çeltek Mahallesi
Elmaşehir Mahallesi
Fenari Mahallesi
Gevher Mahallesi
Hacıcelal Mahallesi
Hamidiye Mahallesi
İbrahim Hakkı Konyalı Mahallesi
Karamanoğlu Mahallesi
Kazım Karabekir Paşa Mahallesi
Kirişçi Mahallesi
Külhan Mahallesi
Mahmudiye Mahallesi
Pirireis Mahallesi
Sakabaşı Mahallesi
Sekiçeşme Mahallesi
Siyahser Mahallesi
Tabduk Mahallesi
Tahsin Ünal Mahallesi
Üniversite Mahallesi
Valide Sultan Mahallesi
Yunuskent Mahallesi
Zembilli Ali Efendi Mahallesi
Ziya Gökalp Mahallesi