Kablonet Kayseri - Uydunet Kayseri

Sizi ayrıcalığın keyfini yaşayacağınız yeni bir dünya ile tanıştırıyoruz;
Kablonet ile sizi hızlı ve güvenilir bağlantıyla, ayrıca her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla tanıştırıyoruz.

Kayseri’de Türksat Kablonet Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefondan bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Kayseri’de Kablonet (Uydunet), KabloTV (Teledünya) ve Kabloses aboneliği şebekenin mevcut olduğu Kocasinan, Melikgazi ve Talas ilçelerinin mahalleleriyle sınırlıdır.

Şebekenin mevcut olmadığı yerlerde Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinizi yapabilirsiniz. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak bildirilecektir. Türksat A.Ş. her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri yapmaktadır.

Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (Uydunet), KabloTV (Teledünya) ve Kabloses hizmetlerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Abonelik yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi ve abonelik başvurularınız için 0850 888 0 126 numaradan bizimle iletişime geçerek işlemleriniz telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kablonet, Uydunet, Teledünya fiber internet Kayseri

Kayseri’den Abonelik için telefon: +90 850 888 0 126

Türksat Kablonet Kayseri Abone Merkezleri:
* Sivas Caddesi Akel Apt. No:29/B – KOCASİNAN / KAYSERİ

Kocasinan İlçesi

Alsancak Mahallesi

Erciyesevler Mahallesi

Fatih Mahallesi

Fevzi Çakmak Mahallesi

Gevhernesibe Mahallesi

Hacı Saki Mahallesi

Mevlana Mahallesi

Mimarsinan Mahallesi

Örnekevler Mahallesi

Sahabiye Mahallesi

Sanayi Mahallesi

Serçeönü Mahallesi

Yakut Mahallesi

Yenidoğan Mahallesi

Yeni Mahallesi

Ziyagökalp Mahallesi

kablotv

kablonet uydunet internet