Fatih Mahallesi

Kayseri Kocasinan‘dan Fatih Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Kocasinan Fatih Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Fatih Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Kayseri’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Fatih Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

 

Ahmet Paşa Cadde

Akçay Sokak

Arda Sokak

Bozantı Cadde

Çayır Sokak

Dalaman Sokak

Ergene Sokak

Gelincik Sokak

Harman Sokak

İstasyon Cadde

Mete Cadde

Mustafa Kemal Paşa Bulvar

Nil Cadde

Oğuz Cadde

Prof. Fevzi Fevzioğlu Cadde

Ufuk Sokak

Yıldırım Cadde

Kayseri Kocasinan’da Kablonet (Uydunet) alt yapısı nerelerde var?
Kayseri Kocasinan’da Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet