Mevlana Mahallesi

Kayseri Kocasinan‘dan Mevlana Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Kocasinan Mevlana Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Mevlana Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Kayseri’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Mevlana Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

  1. Cadde
  2. Cadde
  3. Cadde
  4. Sokak
  5. Sokak
  6. Sokak

3 Cadde

Akşemsettin Cadde

Baltacı Sokak

Barış Manço Cadde

Çuhadar Sokak

Hacı Zühtü Efendi Sokak

Hamurculu Sokak

Havuzbaşı Sokak

Kocasinan Bulvar

Mustafa Kemal Paşa Bulvar

Kayseri Kocasinan’da Kablonet (Uydunet) alt yapısı nerelerde var?
Kayseri Kocasinan’da Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet