Küçük Mustafa Mahallesi

Kayseri Melikgazi‘dan Küçük Mustafa Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Melikgazi Küçük Mustafa Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Küçük Mustafa Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Kayseri’den Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Küçük Mustafa Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

Altay Sokak

Atlı Sokak

Bağlar Cadde

Barutçu Sokak

Cirit Sokak

Çeşme Sokak

Çoban Sokak

Çukurlu Camii Cadde

Güvenç Sokak

Kazım Karabekir Cadde

Kumbaracıbaşı Sokak

Necip Fazıl Bulvar

Osman Kavuncu Bulvar

Örnek Sokak

Sevinç Sokak

Sokullu Cadde

Taşkılıç Cadde

Tuğrul Sokak

Türkmen Sokak

Yazı Sokak

Yunus Emre Cadde

Kayseri Melikgazi’da Kablonet (Uydunet) alt yapısı nerelerde var?
Kayseri Melikgazi’da Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet