Yavuz Sultan Mahallesi

Kocaeli Derincenin Yavuz Sultan Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Derince Yavuz Sultan Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Yavuz Sultan Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Kocaeli’de Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Yavuz Sultan Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

 

Asım Bilgin Sokak

Atlas Sokak

Aydınlar Sokak

Barbaros Cadde

Bezendi Sokak

Bilge Sokak

Canan Cadde

Cumhuriyet Cadde

Duygu Sokak

Emniyetçiler Sokak

Erdağı Sokak

Hacı Ömer Sokak

Hale Sokak

İtimat Sokak

Körfez Cadde

Manolya Sokak

Marmara Cadde

Öğretmen Sokak

Şehit Hakan Işık Sokak

Şelale Sokak

Tayfun Sokak

Toydemir Sokak

Tuğba Sokak

Yadigar Sokak

Yasemin Sokak

Yenilik Sokak

Kocaeli’de Kablonet alt yapısı nerelerde var?
Kocaeli’de Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet