Kablonet İzmit - Uydunet İzmit

Sizi ayrıcalığın keyfini yaşayacağınız yeni bir dünya ile tanıştırıyoruz;
Kablonet ile sizi hızlı ve güvenilir bağlantıyla, ayrıca her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla tanıştırıyoruz.

Kocaeli İzmit’te Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0262 606 03 06 Kocaeli Türksat numaramızı veya  0 850 888 0 126 numaralı Türksat Kablonet Çağrı hattımızı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

İzmit ilçesi için Kablonet (Uydunet), KabloTV (Teledünya) ve Kablosesabonelik hizmeti şebekenin mevcut olduğu mahallelerde verilebilmektedir. İzmit’te  28 Haziran Mahallesi, Akarca Mahallesi, Akçakoca Mahallesi, Alikahya Cumhuriyet Mahallesi, Alikahya Fatih Mahallesi, Cedit Mahallesi, Çukurbağ Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Doğan Mahallesi, Erenler MahallesiFevzi Çakmak Mahallesi, Gültepe Mahallesi, Haıchasan Mahallesi, Hacıhızır Mahallesi, Kadıköy Mahallesi, Karabaş Mahallesi, Kemalpaşa Mahallesi, Körfez Mahallesi, Kozluk Mahallesi, Kuruçeşme Fatih Mahallesi, Ömerağa Mahallesi, Serdar Mahallesi, Şirintepe Mahallesi, Tepecik Mahallesi, Turgut Mahallesi, Topçular Mahallesi, Veliahmet Mahallesi, Yahyakaptan Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Yeni Mahallesi, Zabıtan Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup kablonet üzerinden sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

İzmit’ten 28 Haziran Mahallesi, Akarca Mahallesi, Akçakoca Mahallesi, Alikahya Cumhuriyet Mahallesi, Alikahya Fatih Mahallesi, Cedit Mahallesi, Çukurbağ Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Doğan Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Gültepe Mahallesi, Haıchasan Mahallesi, Hacıhızır Mahallesi, Kadıköy Mahallesi, Karabaş Mahallesi, Kemalpaşa Mahallesi, Körfez Mahallesi, Körfez Mahallesi, Kozluk Mahallesi, Kuruçeşme Fatih Mahallesi, Ömerağa Mahallesi, Serdar Mahallesi, Şirintepe Mahallesi, Tepecik Mahallesi, Turgut Mahallesi, Topçular Mahallesi, Veliahmet Mahallesi, Yahyakaptan Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Yeni Mahallesi, Zabıtan merkez mahallelerinin dışındaki şebekenin mevcut olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (Uydunet), KabloTV (Teledünya) ve Kabloses hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

İzmit’te Kablonet sınırsız fiber İnternet abonelik işleminiz yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Sınırsız fiber internet Kablonet, dijital televizyon platformu Kablotv ve Kabloses Kampanyaları hakkında bilgi almak ve abonelik başvurularınız için +90 850 888 0 126 numaralı telefonumuzdan iletişime geçerek işlemlerinizi telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Kocaeli İzmit’ten Türksat Kablonet Aboneliği için Tel: 0262 606 03 06

Online Abonelik için hızlı başvuru formumuzu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Türksat Kablonet Ayrıcalıkları

Kablonet ayrıcalığının keyfini yaşayacağınız yeni bir dünya ile tanıştırıyoruz; Kablonet ile sizi hızlı ve güvenilir bağlantıyla, ayrıca her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla tanıştırıyoruz.

Türksat Kablonet Aboneliği için 0850 888 0 126 numaralı telefondan bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Abonelik yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi ve abonelik başvurularınız için 0850 888 0 126 numaradan bizimle iletişime geçerek işlemleriniz telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Kocaeli Kablonet Taahhüt Yenileme
Kocaeli’deki Türksat Kablonet ve KabloTV kullanıcıları kullanım sürelerini uzatmak için 0262 606 03 06 numaralı hattımızı arayabilir veya 0850 888 0 126 numaralı Türksat Taahhüt Yenileme Hattımızı arayıp taahhüt sürelerini güvenli şekilde telefonda uzatabilirler. Kablonet Taahhüt Yenileme için çağrı ekibimiz size yardımcı olacak ve en uygun fiyatlı Kablonet ve Kablotv kampanyalarımızdan yararlanabileceksiniz.

Türksat Kablonet Taahhüt Süresimi Nasıl Uzatırım?
Türksat Kablonet ve KabloTV taahhüt sürenizi uzatmak için 0262 606 03 06 veya 0850 888 0 126 numaralı Türksat Taahhüt Yenileme Hattımızı arayıp taahhüdünüzü yenileyebilirsiniz.