Karabaş Mahallesi

Kocaeli İzmitin Karabaş Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0262 606 03 06 Kocaeli Türksat numaramızı veya 0 850 888 0 126 numaralı Türksat Kablonet Çağrı hattımızı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

İzmit Karabaş Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv fiber şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Karabaş Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Kocaeli’de Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Karabaş Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

Abdurrahman Yüksel Cadde

Akçacami Cadde

Aksu Sokak

Asım Efendi Sokak

Belde Sokak

Cebesoy Sokak

Cengiz Topel Cadde

Cumhuriyet Cadde

Gümüşlü Sokak

Hafız Binbaşı Cadde

Hafız Selim Efendi Sokak

Hürriyet Cadde

Ihlamur Sokak

İkizliçeşme Sokak

İnönü Cadde

İskete Sokak

İstiklal Cadde

Karabaş Sokak

Köseoğlu Sokak

Kuruçeşme Sokak

Leyla Atakan Cadde

Mimar Sinan Sokak

Müneccim Arif Sokak

Okul Geçidi Sokak

Osmanbey Geçidi Sokak

Rauf Orbay Sokak

Salim Dervişoğlu Cadde

Süleyman Paşa Sokak

Şahabettin Bilgisu Cadde

Şehit Musa Sokak

Şehit Selahattin Şen Sokak

Ulugazi Sokak

Kocaeli’de Kablonet alt yapısı nerelerde var?
Kocaeli’de Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız iber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

Kocaeli Kablonet Taahhüt Yenileme
Kocaeli’deki Türksat Kablonet ve KabloTV kullanıcıları kullanım sürelerini uzatmak için 0262 606 03 06 numaralı hattımızı arayabilir veya 0850 888 0 126 numaralı Türksat Taahhüt Yenileme Hattımızı arayıp taahhüt sürelerini güvenli şekilde telefonda uzatabilirler. Kablonet Taahhüt Yenileme için çağrı ekibimiz size yardımcı olacak ve en uygun fiyatlı Kablonet ve Kablotv kampanyalarımızdan yararlanabileceksiniz.

Türksat Kablonet Taahhüt Süresimi Nasıl Uzatırım?
Türksat Kablonet ve KabloTV taahhüt sürenizi uzatmak için 0262 606 03 06 veya 0850 888 0 126 numaralı Türksat Taahhüt Yenileme Hattımızı arayıp taahhüdünüzü yenileyebilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet