Mimar Sinan Mahallesi

Kocaeli Körfezin Mimar Sinan Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0262 606 03 06 Kocaeli Türksat numaramızı veya 0 850 888 0 126 numaralı Türksat Kablonet Çağrı hattımızı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Körfez Mimar Sinan Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv fiber şebekesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Mimar Sinan Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Kocaeli’de Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Mimar Sinan Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

Adnan Acarlar Sokak

Akar Sokak

Atalay Sokak

Atik Sokak

Ayık Sokak

Bağlar Cadde

Bilge Sokak

Burç Sokak

Celal Atik Sokak

Çağlayan Sokak

Çaldıran Sokak

Dağlar Sokak

Denizciler Cadde

Dost Sokak

Elifli Sokak

Eşref Bitlis Cadde

Fulya Sokak

Gonca Sokak

Gül Sokak

Gümrükçüler Cadde

İbni Sina Cadde

İnci Sokak

İnkılap Sokak

Kireççi Sokak

Lale Sokak

Manolya Sokak

Martı Sokak

Mehmet Akif Ersoy Cadde

Menderes Cadde

Mert Sokak

Metin Yüksel Cadde

Muharrem Candaş Sokak

Nazır Sokak

Oymak Sokak

Parlak Sokak

Petkimliler Cadde

Sarmaşık Sokak

Sefer Baygın Sokak

Sevinç Sokak

Site Sokak

Sülün Sokak

Şanlı Sokak

Şehit Erdoğan Çöpoğlu Sokak

Tolga Sokak

Topel Sokak

Yakacık Sokak

Yaşar Erken Sokak

Yıldırım Beyazıt Cadde

Kocaeli’de Kablonet alt yapısı nerelerde var?
Kocaeli’de Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

Kocaeli Kablonet Taahhüt Yenileme
Kocaeli’deki Türksat Kablonet ve KabloTV kullanıcıları kullanım sürelerini uzatmak için 0262 606 03 06 numaralı hattımızı arayabilir veya 0850 888 0 126 numaralı Türksat Taahhüt Yenileme Hattımızı arayıp taahhüt sürelerini güvenli şekilde telefonda uzatabilirler. Kablonet Taahhüt Yenileme için çağrı ekibimiz size yardımcı olacak ve en uygun fiyatlı Kablonet ve Kablotv kampanyalarımızdan yararlanabileceksiniz.

Türksat Kablonet Taahhüt Süresimi Nasıl Uzatırım?
Türksat Kablonet ve KabloTV taahhüt sürenizi uzatmak için 0262 606 03 06 veya 0850 888 0 126 numaralı Türksat Taahhüt Yenileme Hattımızı arayıp taahhüdünüzü yenileyebilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet