Kablonet Konya - Uydunet Konya

Sizi ayrıcalığın keyfini yaşayacağınız yeni bir dünya ile tanıştırıyoruz;
Kablonet ile sizi hızlı ve güvenilir bağlantıyla, ayrıca her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla tanıştırıyoruz.

Konya’da Türksat Kablonet Aboneliği için 0850 888 0 126 ve 0332 606 06 42 numaralı telefondan bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Konya’da Kablonet (Uydunet) ve KabloTv (Teledünya) aboneliği şebekenin mevcut olduğu Karatay, Meram ve Selçuklu ilçelerinin mahalleleriyle sınırlıdır.

Şebekenin mevcut olmadığı yerlerde Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinizi yapabilirsiniz. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak bildirilecektir. Türksat A.Ş. her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri yapmaktadır.

Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (Uydunet), Kablo TV (Teledünya) ve KabloSes hizmetlerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Abonelik yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi ve abonelik başvurularınız için 0850 888 0 126 numaradan bizimle iletişime geçerek işlemleriniz telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kablonet, Uydunet, Teledünya fiber internet Konya

Konya’dan Kablotv, Teledünya ve Uydunet Aboneliği için telefon: 0 850 888 0 126 veya 0332 606 06 42

Türksat Kablonet Konya Abone Merkezleri

* Aziziye Mah. Aziziye Cad. No:9/A Karatay / Konya
* ŞEYH SADRETTİN MAH. FERİT PAŞA CAD. NO: 26/A (Eski Stadyum Girişi Karşısı) – MERAM / KONYA
* NİŞANTAŞ MAH. METEHAN CAD. YAPICI İŞ MERKEZİ E BLOK NO:15 ( MALİYE KARŞISI) – SELÇUKLU / KONYA
Tel: 0850 888 0126

kablotv

Kablotv

kablonet uydunet internet