Kablonet Karatay - Uydunet Karatay

Sizi ayrıcalığın keyfini yaşayacağınız yeni bir dünya ile tanıştırıyoruz;
Kablonet ile sizi hızlı ve güvenilir bağlantıyla, ayrıca her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla tanıştırıyoruz.

Konya Karatay’da Türksat Kablonet (Uydunet) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı telefonumuzu arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Karatay’da Kablonet (Uydunet), KabloTV (Teledünya) ve Kabloses abonelik hizmeti şebekenin mevcut olduğu mahallelerde verilebilmektedir. Karatay’ın Akabe Mahallesi, Akçeşme Mahallesi, Akifpaşa Mahallesi, Aziziye Mahallesi, Büyük Sinan Mahallesi, Çataltömek Mahallesi, Çelebi Mahallesi, Çimenlik Mahallesi, Doğanlar Mahallesi, Doğuş Mahallesi, Emirgazi Mahallesi, Erenler Mahallesi, Fetih Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Gazi Osman Paşa Mahallesi, Hacı Hasan Mahallesi, HacıSadık Mahallesi, Hacıveyiszade Mahallesi, Hacıyusufmescit Mahallesi, Hamzaoğlu Mahallesi, Hasandedemescit Mahallesi, Kalenderhane Mahallesi, Karaciğan Mahallesi, Karakulak Mahallesi, Kayacıkaraplar Mahallesi, Keçeciler Mahallesi, Kerim Dede Mahallesi, Keykubat Mahallesi, Köprübaşı Mahallesi, Kumköprü Mahallesi, Mengene Mahallesi, Nakipoğlu Mahallesi, Orhangazi Mahallesi, Sarıyakup Mahallesi, Şemsitebrizi Mahallesi, Ulubatlıhasan Mahallesi, Yediler Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi’nde alt yapı mevcut olup kablonet üzerinden sınırsız fiber internet hizmeti verilmektedir.

Karatay ilçesi mahallelerinden Akabe Mahallesi, Akçeşme Mahallesi, Akifpaşa Mahallesi, Aziziye Mahallesi, Büyük Sinan Mahallesi, Çelebi Mahallesi, Çimenlik Mahallesi, Doğanlar Mahallesi, Doğuş Mahallesi, Erenler Mahallesi, FEtih Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Gazi Osman Paşa Mahallesi, Hasan Paşa Mahallesi, HacıSadık Mahallesi, Hacıveyiszade Mahallesi, Hacıyusufmescit Mahallesi, Hamzaoğlu Mahallesi, Kalenderhane Mahallesi, Karaciğan Mahallesi, Karakulak Mahallesi, Kayacıkaraplar Mahallesi, Keçeciler Mahallesi, Keykubat Mahallesi, Köprübaşı Mahallesi, Kumköprü Mahallesi, Mengene Mahallesi, Nakipoğlu Mahallesi, Orhangazi Mahallesi, Sarıyakup Mahallesi, Şemsitebrizi Mahallesi, Ulubatlıhasan Mahallesi, Yediler Mahallesi. merkezi dışındaki şebekenin mevcut olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (uydunet), Kablo TV (Teledünya) ve KabloSes hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Karatay’da Kablonet sınırsız fiber İnternet abonelik işleminiz yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi almak ve abonelik başvurularınız için +90 850 888 0 126 numaralı telefonumuzdan iletişime geçerek işlemlerinizi telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Konya Karatay’dan Türksat Kablonet (uydunet) Aboneliği için Tel: +90 850 888 0 126

Online Abonelik için hızlı başvuru formumuzu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Konya Abone Merkezi adresimiz

Meram Abone Merkezi
ŞEYH SADRETTİN MAH. FERİT PAŞA CAD. NO: 26/A (Eski Stadyum Girişi Karşısı) – MERAM / KONYA
Tel : 0 850 888 0 126

Selçuklu Abone Merkezi
NİŞANTAŞ MAH. METEHAN CAD. YAPICI İŞ MERKEZİ E BLOK NO:15 ( MALİYE KARŞISI) – SELÇUKLU / KONYA
Tel : 0 850 888 0 126

kablotv

Kablotv

kablonet uydunet internet