Kablonet Meram - Uydunet Meram

Sizi ayrıcalığın keyfini yaşayacağınız yeni bir dünya ile tanıştırıyoruz;
Kablonet ile sizi hızlı ve güvenilir bağlantıyla, ayrıca her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla tanıştırıyoruz.

Konya Meram’da Türksat Kablonet (Uydunet) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı telefonumuzu arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Meram’da Kablonet (Uydunet), KabloTV (Teledünya) ve Kabloses abonelik hizmeti şebekenin mevcut olduğu mahallelerde verilebilmektedir. Meram’ın Abdülaziz Mahallesi, Aksinne Mahallesi, Alavardı Mahallesi, Armağan Mahallesi, Aşkan Mahallesi, Ateşbaz-ı Veli Mahallesi, Çaybaşı Mahallesi, Dedekorkut Mahallesi, Dr. Ziya Barlas Mahallesi, Fahrünisa Mahallesi, Gazanfer Mahallesi, Hacı Fettah Mahallesi, Hacı İsa Efendi Mahallesi, Havzan Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, Küçük Aymanas Mahallesi, Mamuriye Mahallesi,  Mehmet Vehbi Mahallesi, Melikşah Mahallesi, Muradiye Mahallesi, Necip Fazıl Mahallesi, Öğretmenevleri Mahallesi, Pirebi Mahallesi, Saadet Mahallesi, Sahibiata Mahallesi, Süleyman Şah Mahallesi, Şükran Mahallesi, Şeyh Sadrettin Mahallesi,Toprak Sarnıç Mahallesi, Turgut Reis Mahallesi, Uzunharman Mahallesi, Yenice Mahallesi, Zafer Mahallesi’nde alt yapı mevcut olup kablonet üzerinden sınırsız fiber internet hizmeti verilmektedir.

Meram ilçesi mahallelerinden Abdülaziz Mahallesi merkez, Aksinne Mahallesi merkez, Alavardı Mahallesi merkez, Armağan Mahallesi merkez, Aşkan Mahallesi merkez, Ateşbaz-ı Veli Mahallesi merkez, Çaybaşı Mahallesi merkez, Dedekorkut Mahallesi merkez, Dr. Ziya Barlas Mahallesi merkez, Fahrünnisa Mahallesi merkez, Gazanfer Mahallesi merkez, Hacı Fettah Mahallesi merkez, Hacı İsa Efendi Mahallesi merkez, Havzan Mahallesi merkez, Kurtuluş Mahallesi merkez, Küçük Aymanas Mahallesi merkez, Mamuriye Mahallesi merkez,  Mehmet Vehbi Mahallesi merkez, Muradiye Mahallesi merkez, Necip Fazıl Mahallesi merkez, Öğretmenevleri Mahallesi merkez, Pirebi Mahallesi merkez, Saadet Mahallesi merkez, Sahibiata Mahallesi merkez, Süleyman Şah Mahallesi merkez, Şükran Mahallesi merkez, Toprak Sarnıç Mahallesi merkez, Turgut Reis Mahallesi merkez, Uzunharman Mahallesi merkez, Yenice Mahallesi merkez, Zafer Mahallesi merkezi dışındaki şebekenin mevcut olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Şebeke talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (uydunet), Kablo TV (Teledünya) ve KabloSes hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Meram’da Kablonet sınırsız fiber İnternet abonelik işleminiz yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi almak ve abonelik başvurularınız için +90 850 888 0 126 numaralı telefonumuzdan iletişime geçerek işlemlerinizi telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Konya Meram’dan Türksat Kablonet (uydunet) Aboneliği için Tel: +90 850 888 0 126

Online Abonelik için hızlı başvuru formumuzu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Konya Abone Merkezi adresimiz

Meram Abone Merkezi
ŞEYH SADRETTİN MAH. FERİT PAŞA CAD. NO: 26/A (Eski Stadyum Girişi Karşısı) – MERAM / KONYA
Tel : 0 850 888 0 126

Selçuklu Abone Merkezi
NİŞANTAŞ MAH. METEHAN CAD. YAPICI İŞ MERKEZİ E BLOK NO:15 ( MALİYE KARŞISI) – SELÇUKLU / KONYA
Tel : 0 850 888 0 126

kablotv

Kablotv

kablonet uydunet internet