Alavardı Mahallesi

Konya Meramın Alavardı Mahallesi’nde Türksat Kablonet (Uydunet) ve Kablotv (Teledünya) Aboneliği için 0 850 888 0 126 numaralı hattı arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Konya Alavardı Mahallesi‘nde alt yapı mevcut olup Türksat Kablotv şebesi üzerinden kablonet sınırsız fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Alavardı Mahallesi’nde şebeke alt yapısının olmadığı binalarda hizmet almak isteyenlerin Türksat Kablonet Abone Merkezlerimize dilekçe ile veya telefonla başvuru yaparak Şebeke talebinde bulunmaları gerekmektedir. Şebeke için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak tarafınıza bildirilecektir. Türksat Kablonet (Uydunet) ekipleri her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri ücretsiz olarak yapmaktadır.

Konya’dan Kablonet Uydunet ve Kablotv Abonelik için telefon: 0850 888 0 126

Online Abonelik işlemi için Hızlı Başvuru Formunu doldurabilirsiniz (Tıklayınız). Online Başvuru formunun bize ulaşmasının ardından yetkili Türksat Kablo müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi telefonla arayarak iletişime geçecektir.

Alavardı Mahallesi’nde Türksat Kablonet ve Kablotv hizmetinin verildiği yerler

Altınçimen Sokak
Antep Sokak
Azamet Sokak
Aziz Mahmut Hüdai Cadde
Belli Sokak
Ceylan Sokak
Çamköyü Sokak
Çamlık Sokak
Çayırbeyi Sokak
Çiftlik Sokak
Degirmendere Sokak
Dizdar Sokak
Dr.Raufgökbudak Sokak
Ekerler Sokak
Fatih Cadde
Fatihler Sokak
Gülhan Sokak
Gülköy Sokak
Güney Sokak
Gürtuna Sokak
Hayrani Sokak
Hekimsadri Sokak
Hocafakıh Cadde
İtibar Sokak
Kimya Sokak
Miğfer Sokak
Mimaryusuf Sokak
Mübeccel Sokak
Osmaniye Sokak
Sarıbaş Sokak
Sedefköyvilla Sokak
Serdar Sokak
Silleli Hakkı Sokak
Sivaslı Ali Kemal Cadde
Sultan Sokak
Tecvit Sokak
Tunç Sokak
Türkistan Sokak
Ulusöz Sokak
Yaka Cadde
Konya’da Kablonet alt yapısı nerelerde var?
Konya’da Türksat Kablonet (Uydunet) şebeke genişletme çalışmaları talepler doğrultusunda sürekli devam etmektedir. Yukarıdaki sokaklara ilave olarak binanızın bulunduğu sokakta sınırsız fiber internet alt yapısı bulunup bulunmadığını öğrenmek için 0850 888 0 126 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

kablotv

kablonet uydunet internet